PROFİLO | Araç Kiralama Hizmetleri 0342 230 00 01

KURUMSAL

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları

Kendi araçlarını kullanan araç sahipleri veya şirketler, araç satın almak için yüksek bütçe ayırırlar. Araçların bakımı ve eskimesi göz önünde alındığında bu durum kârdan çok zarar etmenize neden olabilir. İhtiyaca yönelik araç seçimini yapabileceğiniz uzun dönem araç kiralamanın birçok faydası vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Yeni bir araç almak zorunda kalmazsınız.

Aracın giderlerini ve vergisini ödemek zorunda kalmazsınız.

Kredi çekerek araç almak zorunda kalmazsınız.

Araçların vergisi, kasko/sigorta giderleri kiralama şirketi tarafından karşılanır.

Kiralama süreniz tarafınızdan belirlendiği için maliyetleri kolayca kontrol edebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama ile, hasar onarımları, yol yardım, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi hizmetler alabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama, günlük ve haftalık araç kiralamaya göre daha uygun fiyatlıdır.

Kiraladığınız aracı kullanırken giderleri kiralama şirketi tarafından karşılanır ve yalnızca kiralama ücreti ödersiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından faydalanmadan önce dikkat etmeniz bazı kriterler vardır. Uzun dönem araç kiralamadan önce bilmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir:

Aracın boyutu, yakıtı, sınıfı ve motor gücüne dikkat etmelisiniz. Ayrıca araca kaç kişinin bineceği ve yolculuk mesafeniz de bu konuda önemlidir. Uzun yolculuklar için özellikle aracın yakıt tüketimine dikkat etmenizi öneririz.

Kiralama sözleşmesini ve detaylarını incelemeniz gerekir. Herhangi bir sorunuz olduğunuzda konuyu araç kiralama hizmeti veren kuruma iletmelisiniz. Aracın sigorta ve kasko süreçlerini inceleyin, kiralama kapsamında ne hizmetler alacağınıza dikkat edin.

Uzun dönem araç kiralama fiyatları; aracın markası, modeli, kilometresi ve kiralama sürenize göre değişir.DİĞER HABERLER

scroll up