PROFİLO | Araç Kiralama Hizmetleri 0342 230 00 01

Hizmetlerimiz

HAYATINIZA KOLAYLIKLAR KATIYORUZ..

Araçlarınızı teslim aldığınız andan itibaren sizlere faydalar sağlayacak şekilde bakımdan lastik değişimine, hasar takibinden yedek araç hizmetine, araç muayenesinden mtv ödemesine, trafik sigortasından araç kaskosuna kadar her konuda 7/24 destekler sunuyoruz.

İSTEDİĞİNİZ ARACI KULLANMANIZI SAĞLIYORUZ.

Seçkin marka ve modellerden oluşan geniş portföyümüz ve güçlü tedarikçilerimiz sayesinde, talebiniz doğrultusunda yüzlerce araç içerisinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçları kiralayıp kullanmanızı sağlıyoruz.

FİNANSMAN DESTEĞİ SAĞLIYORUZ.

Araçlarınız için ayıracağınız finansman kaynaklarını işletmenize aktarmanızı sağlıyoruz. Araçlarınız için toplu olarak ödeyeceğiniz fonu işletmenizin ihtiyaçları ölçüsünde daha verimli kullanıp bize sadece kullandığınız aracın ücretini ödüyorsunuz. Kullanmadığınız araç için herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız.

BAKIM VE ONARIM

Üreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde bakım ve onarımlarını yaptırır, teknik arıza yapan araçların onarımlarını üstleniriz. Kaza yapan veya teknik arızalı olan araçlarınızı yetkili servislerde onarımını sağlarız.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Hizmet verdiğimiz araçların 50.000 kilometrede bir lastik değişimini gerçekleştirir, ayrıca mevsimsel lastik değişim taleplerini organize eder, lastik değişim hizmetinizi size en yakın anlaşmalı yetkili lastik bayisinde gerçekleştiririz.

ARAÇ MUAYENESİ

Kiralama süresince araçlarınızın muayene sürelerini takip ederek araç kullanıcılarınızı gerekli işlemler için yönlendirir, araç muayenelerinin eksiksiz yapılmasını sağlarız .

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ

Kiraladığınız araçların motorlu taşıt vergilerini takip edip düzenli olarak ödenmesini sağlıyoruz. Motorlu taşıt vergisi ödemesi için ayıracağınız zamandan tasarruf edip daha verimli kullanabilirsiniz.

YEDEK ARAÇ

Aracınızın onarım işlemlerinin sözleşmenizde belirtilmiş olan hizmet süresini aşması durumunda ya da aracınızın çalınması durumunda işinizin devamlılığını sağlamak için araç kullanıcılarımıza muadil(yedek) araç temin ederiz.

7/24 YOL YARDIMI

Şirket aracınızın kazaya karışması veya arızalanması halinde araç kullanıcılarınıza yol yardım hizmeti sağlarız. Arızanın durumuna göre aracınız, yerinde onarılır ya da en yakın yetkili servise ulaştırılır. Böylelikle, iş devamlılığınız sağlanır ve operasyonlarınızda kesintiye uğramazsınız.

scroll up