PROFİLO | Araç Kiralama Hizmetleri 0342 230 00 01

KURUMSAL

Neden Araç Kiralama?

Kişiler ve firmalar için ekonomik bir çözüm olan araç kiralama hizmetleri paradan ciddi mânâda tasarruf sağlıyor. Bugün yeni bir araç satın almanın ne kadar zahmetli ve masraflı olduğu inkâr edilemez bir gerçek.
Öyle ki bunun için çoğu zaman tüm birikimi harcamak gerekebiliyor.
Tabii ki iş bununla da bitmiyor. Aracın; sigortası, kaskosu, muayeneleri, lastik değişimi, düzenli yıkatılması, bakımı, vergileri, diğer masrafları derken liste uzayıp gidiyor.
İşte araç kiralama kişiyi bütün bu dertlerden kurtarıyor. Her şeyi sizin yerinize çoktan halledilmiş bir aracın keyfini sürmek istiyorsanız oto kiralama size hitap ediyor.
ProFilo, bu konudaki beklentileri profesyonel şekilde karşılıyor. Modern ve konforlu filosu ile hizmet sunan firma, hem kurumsal hem de kişisel taleplere yanıt veriyor.
Periyodik bakımı, temizliği, zorunlu ve isteğe bağlı sigortaları zamanında yaptırılmış araçlar keyifli bir seyahat imkânı tanıyor. Öte yandan araçlarda bulunan gelişmiş güvenlik sistemleri ise konforu üst düzeye taşıyor.
Müşterilerine geniş bir yelpazede seçim yapma imkânı tanıyan ProFilo, her bütçeye uyum sağlamayı böylece başarıyor.
Ekonomik, nitelikli, hızlı ve güvenli araç kiralama hizmetlerinin doğru adresi ProFilo, her müşterisine ‘yoldaş olmayı’ hedefliyor.
Kendiniz veya şirketiniz için araç kiralamaya gereksinim duyuyorsanız, aradığınız üst düzey kaliteyi ProFilo’da bulmanız mümkün.
Sizde ProFilo farkını tercih edebilir, araç sahibi olmanın getireceği hiçbir sorumluluğu üstlenmeden otomobilinizin tadını çıkarabilirsiniz.DİĞER HABERLER

scroll up