PROFİLO | Araç Kiralama Hizmetleri 0342 230 00 01

KURUMSAL

DEĞERLERİMİZ VE İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini dikkate alıp onların beklentilerine hızlı ve güler yüzlü bir şekilde yanıt verip satış sonrası destek hizmetlerimiz ile müşterilerinin sorunlarına çözüm getirmekteyiz.

ŞEFFAFLIK VE GİZLİLİK

Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz ilişkilerde fiyatlandırma, teslimat, süre konularında şeffaf ve açık davranırız. Müşterilerimizin sırdaşı olur kişisel bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin vermeyiz.

GELİŞİM

Sürekli olarak mevcut olan bilgi ve birikimlerimizin üstüne yenilerini ekleyip deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıp onlara rehberlik etmekteyiz.

KURUMA BAĞLILIK

Çalışanlarının ve müşterilerinin fikirlerini önemseyen, onların da bu kurumun vazgeçilmez parçaları olduğunu hissettiren ,mutluluklarını paylaşıp arttıran sıkıntılarını bölüşüp azaltan onlarla bir ekip olduğumuzu düşünüp birlikte hareket eden birbirine saygılı, özverili bir şekilde çalışmasını sağlayıp birbirine kenetlenen ,gücüne güç katan bir ekibiz.

SONUCA ULAŞMA

Alanında uzman ve profosyonel kadrolarımızla, verilen hedefe ulaşmak için zaman kaybetmeden harekete geçen hızlı ve doğru aksiyonlar alıp zamanı verimli kullanan, gideceğimiz yolda karşımıza çıkacak olumsuzlukları minimize eden sorun değil çözüm bulan bir takımız.

scroll up